TelefonE-mail

Biurowiec w Katowicach

MTM Hub przy ul. Garbowej 2 w Katowicach

Biura wynajem

Prestiżowa lokalizacja na Górnym Śląsku

Doskonała lokalizacja biurowca - przy ul. Grabowej 2 w Katowicach, wzmacnia prestiż, dostępność i wiarygodność prowadzonej w nim działalności. Układ dróg i sieć komunikacyjna pozwalają dotrzeć do centrum Katowic oraz najważniejszych instytucji administracyjnych, biznesowych i kulturowych w zaledwie kilka minut. Bliskość autostrady A4 i Drogowej Trasy Średnicowej (DTŚ) gwarantuje znakomite połączenie z portami lotniczymi w Pyrzowicach i Balicach oraz innymi miastami na Śląsku. Biurowiec znajduje się niedaleko hali widowiskowej Spodek, Międzynarodowego Centrum Kongresowego oraz kompleksu Muzeum Śląskiego.

 

 

Biura na miarę Twojego biznesu

Na parterze i piętrach I-VI przygotowano pomieszczenia na wynajem o zróżnicowanych powierzchniach. Oferujemy przestrzenie pod biura typu "open space" oraz rozwiązanie klasyczne w postaci pojedynczych gabinetów biurowych (podstawowy moduł to 15 m2 i 30 m2). Na życzenie Najemcy, wszystkie pomieszczenia mogą zostać zmodyfikowane i zaaranżowane według indywidualnego projektu. Umożliwiamy zaanektowanie kilku pomieszczeń w jedno przez usunięcie ścian działowych i vice versa. W powierzchnię lokalową Najemcy można włączyć także korytarze części wspólnych (wydzielenie drzwiami i przystosowanie do pomieszczeń).
Wewnątrz biurowca

 

Korytarz w budynku

Rozwiązania dla komfortu i bezpieczeństwa

Klienci i partnerzy biznesowi witani są w obszernej, funkcjonalnej recepcji. W budynku znajduje się nowoczesny system wind osobowych, prowadzących do poszczególnych biur. System kontroli dostępu skutecznie chroni pomieszczenia przed dostaniem się do nich nieupoważnionych osób. W biurowcu przewidziano specjalne przestrzenie pod aranżację przestronnych sal konferencyjnych oraz archiwum. Wszystkie wnętrza są klimatyzowane.

 

Bogate zaplecze sanitarno-gastronomiczne

Budynek zawiera kompleksowo wyposażone aneksy kuchenne, zlokalizowane na każdym piętrze. Na terenie biurowca funkcjonuje także ogólnodostępna restauracja, oferująca wysokiej jakości dania w przystępnych cenach. Wszystkie biura posiadają dogodny dostęp do toalet (WC damskie, męskie i przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych).

wewnątrz biurowca

Wirtualne Biuro

Poszukujesz biura wirtualnego w Katowicach - zapraszamy do nas! Oferujemy adres do rejestracji i korespondencji dla Twojej firmy, możliwość wynajmu sali konferencyjnej i wiele innych usług biznesowych.